• |
ide | kryesore

Arrestohet reperi amerikan

Reperi Kodak Black u arrestua në kufirin amerikan me akuzat për drogë dhe armë kur hyri nga Kanadaja. Vendndodhja e …

Kendall Jenner përballet me Jordyn

Së fundmi modelja 21-vjeçare ka qenë e pranishme në festivalin e njohur ‘Coachella’, mirëpo siç duket është përballur me një …

Ndahet nga jeta aktorja e re

Mya Lecia Naylor ka vdekur në moshën 16-vjeçare. Shkaku i vdekjes mbetet i paqartë. Naylor ka luajtur së bashku me …

Kthehu