• |
ide | kryesore
terry-richardson-miley-cyrus-02-635x372-616x372-616x372.jpg

Martohet fshehurazi Miley!(FOTO)

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë të fejuar prej thuajse një viti, por së fundmi, babai i këngëtares, Billy Ray …

Kthehu