• |
ide | kryesore
arbana.jpg

Arbana Osmani është shtatzënë

Moderatorja e emisioneve “Big Brother” dhe “E diell”, Arbana Osmani, është shtatzënë. Për ta bërë publik lajmin ajo ka zgjedhur …

ariana-grande.jpg

Provokon Ariana Grande

Vetëm pak ditë pasi lajmeve se edhe Ariana Grande ishte prekur nga grabitja në internet e fotove nudo ajo publikoi …

cindy.jpg

Cindy Crawford nuk di të plaket

Ka filluar karrierën në botën e modës në fillim të viteve ’80 kur ishte vetëm 16 vjeç, megjithatë gati 3 …

pamela.JPG

Pamela Anderson, siç nuk e keni parë

Harrojeni gjoksin e saj eksploziv me kostum banje të kuq në telefilmin kult “Baywatch” sepse Pamela Anderson ka ndryshuar komplet …

0
Kthehu