• |
ide | kryesore
ciljeta.jpg

Mami Çiljeta në ditët e nxehta

Ikën kohërat e festave dhe netëve pa gjumë gjatë stinës së verës. Tani Çiljeta është mami dhe Fernando i vogël …

Seks ne publik.jpg

Seks në publik!

Një cift u filmua nga teksa po bënte seks në një shatërvan, në qendër të qytetit rus të Samaras. Akti …

bleona.jpg

Bleona zhvishet në plazh

Bleona Qerreti, e cila kohëve të fundit ka paralajmëruar se është duke punuar shumë për të pasur sukses në SHBA, …

eneda.jpg

Eneda Tarifa prezanton vajzën

Këngëtarja Eneda Tarifa ka prezantuar vajzën e saj Arian që tashmë ajo është e rritur. Nuk i ka rezistuar tundimit …

eliza.png

Eliza Dushku i do shqiptarët

Akorja e njohur hollivudiane me origjinë shqiptare Eliza Dushku, vazhdon të promovojë në mënyrë fantastike në rrjetet sociale Shqipërinë dhe …

0
Kthehu