• |
ide | kryesore
shpina.jpg

Pse na dhemb shpina?

Dhimbjet e shpinës janë shkaku më i madh i paaftësisë për punë. Kështu thotë njw sondazh i kohëve të fundit. …

fantazite ok.jpg

10 fantazitë e femrave për seksin

Kur është fjala për krijimin e një raporti dashuror dhe seksual, femrat përgjithësisht lidhen me romantizmin. Mesa duket kjo është …

recipett.jpg

Një palë recipeta, 2 milion dollarë

2 milion dollarë për një palë recipeta. Nuk janë recipeta çfarëdo pasi bëhet fjalë për “Fantasy Bra” të “Victoria’s Secret” …

0
Kthehu