• |
ide | kryesore
rita ora.jpg

Rita Ora: Nuk mund të pres më

Pavarësisht angazhimeve të shumta që ka nëpër koncerte dhe fushata të ndryshme duket se Rita Ora i është përveshur punës …

Heather-McCartney.jpg

Modelja feston nudo në stadium

Arritja e famës ka rrugë të ndryshme. Modelja skoceze Heather McCartney është bërë sensacioni i internetit ditët e fundit pasi …

tuna.jpg

Tuna kërkon falje, por kujt…

Ajtuna Sejdiu e njohur si “Tuna” ka bërë së fundmi një set fotografish mjaft të bukura dhe shumë sensual. Këngëtarja …

Amal-George-Clooney.jpg

Fotot e dasmës së George Clooney

Dalin edhe fotot zyrtare të dasmës së George Clooney dhe juristes për të drejtat e njëriut Amal Alamuddin. Ata u …

Kthehu