• |
ide | kryesore
monika.jpg

Monika Kryemadhi sfidon Edi Ramën

Nuk bëhet fjalë për një sfidë në politikë. Tashmë e famshmja “kovë me akull” ka përfshirë edhe politikën shqiptarë. Këtë …

foshnja.jpg

Foshnja 3 ditëshe ushqehet vetë

Komuniteti mjekësor në Britaninë e Madhe është tronditur nga një foshnje që tre ditë pasi lindi arriti të ushqehej vetë …

pogba.jpg

Pogba tremb Juventusin

“E ardhmja e Paul Pogba është shumë e qartë”. Këto janë fjalët e drejtorit të përgjithshëm të Juventus  Beppe Marotta …

Mario-balotelli-cars-collection-cover2.jpeg

Balo te Liverpool, me 6 milion ne vit

Mario Balotelli është praktikisht një futbollist i Liverpoolit. Milani dhe klubi anglez kanë arritur akordin për transferimin e Supermarios në …

Kthehu