• |
ide | kryesore

Lali Eri përdor Ardit Gjebrean për të gënjyer

Sado që është shndëruar në një anekdodë me këmbënguljen e vet në parrullën “të shtunën u martova, të dielën në …

‘Lajthit’ Rama: Jetesa në Shqipëri e njëjtë si në Itali, por këtu taksat janë më të ulëta

Gjatë fjalës së tij në forumin e biznesit Shqipëri-Itali, kryeministri Edi Rama tha se Shqipëria ka potenciale dhe mundësi të …

Rita Ora dhe Dua Lipa, historia e një konflikti/ Si u tensionua raporti mes tyre

“Bac, çikat na zbardhen fytyrën”. Ky slogan ka përshkruar më së miri karrierën në botë të dy këngëtareve me prejardhje …

Adoleshentja poston foton pas seksit në Facebook

Nuk dihet se çfarë po bluhej në mendjen e saj kur vendosi të postonte një foto pas seksit në rrjetet …

Meta shkresë Ramës dhe Bushatit për emrat e negociatorëve me Greqinë

Presidenti Ilir Meta pritet t’i kërkojë Ministrit për Evropën dhe Punët e Jashtme plotësimin e të dhënave në kërkesën për …

Baton Haxhiu shfaqet në Top Channel dhe mbron Edi Ramën

Gazetari Baton Haxhiu është rishfaqur sonte në mbrëmje në ekranin e Top Channel, pas një mungese të gjatë në këtë …
KAFE-3.jpg

Rekordi, Shqipëria kalon e para në botë për numrin e lartë të bar-kafeve për banor

Shqipëria përgjithësisht është nga fundi për çdo renditje, si p.sh. për të ardhurat për frymë, për cilësinë e ajrit, për …

Fatmir Xhafaj hedh shashkën: Do të ketë Veting të pasurive të politikanëve!

Është folur shumë për kontrollin e pasurive të politikanëve shqiptarë, përmes një procesi të mirëfilltë vetingu, njësoj me atë që …

KUFIRI DETAR/ A po shkelet për të dytën herë Kushtetuta?

Tkurrja e Gjykatës Kushtetuese me vetëm 5 anëtarë krijoi një moment të artë për mazhorancën, që mund ta negociojë kufirin …

Aksidenti i rëndë në Shkodër, mjeku flet për gjendjen e 10-vjecares: Rikthimi i saj në jetë thuajse i pamundur

Shefi i Urgjencës në Shkodër, Astrit Lahi ka dhënë informacion për gjendjen shëndetësore të gruas Evisa Preka dhe vajzës së …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu