• |
ide | kryesore

Kulisat/ Pse diplomatët amerikanë i janë qepur me bukë në trastë Tom Doshit?

Vendimi i sotëm i Departamentit të Shtetit për të mos lejuar hyrjen në SHBA të Tom Doshit dhe familjes së …
edi-rama-me-nenen-e-tij-aneta.jpg

Mjekët zbulojnë sëmundjen e vështirë që po kalon nëna e kryeministrit Rama

Ashtu sikurse e ka pohuar edhe vetë kryeministri Rama, e ëma e tij, Aneta Rama vuan nga një sëmundje e …

FOTO+18/ Seks në dritaren e hotelit, por i sheh gjysma e Prishtinës

Dy të rinj janë kapur një moment të sikletshëm ditën sotme, pasi janë filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në mes …

Fiori Dardha u shpreh kundër Hervin Çulit si drejtor, i thonë të largohet nga televizioni (FOTO)

Përpara pak ditësh, moderatorja  Fiori Dardha shprehu hapur mospëlqimin e saj për zgjedhjen e Hervin Çulit në postin e drejtorit …

Ikën Basha, Berisha “bëhet” kryetar i PD dhe jep direktivat e para

Në mungesë të kreut të PD-së Lulzim Basha, mbledhjen e ditës së sotme e ka drejtuar ish-kryeministri dhe lideri historik …

Elhaida Dani surprizohet nga kryeministri i Rusisë. Ai i bën një dhuratë

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. …

Tenderat për deputetin e PS, Erion Veliaj i jep 6 milionë euro me dokumenta fallso

Kompania Alko Impex Construction në pronësi të Arbër Abazit, nipi i deputetit socialist Sadri Abazi ka marrë rreth 10, 8 …

Bandat e Elbasanit/ A mund t’i besohet Xhafajt kur del përkrah Qazim Sejdinit?

Fatmir Xhafaj u përpoq të flasë troç në forumin me qytetarët në Elbasan. Përmendi bandat që veprojnë në qytet, pranoi …

Artur Zheji: Ornela Vorpsi, kubistja që po kërcen pjeshkëjashtë për Edi Ramën

Daljet publike në televizione të artistet Ornela Vorpsi, që kanë shkaktuar shumë debate dhe shpesh kanë skandalizuar shumëkënd me shprehjen …

Krahasimi/ A bllofoi Rama në fjalimin për rekomandimin e BE?

Po të dëgjoje sot fjalimin e Edi Ramës të dukej sikur kishe të bëje me një ditë të veçantë. Ai …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu