• |
ide | kryesore

XXXTentacion, dyshime se është gjallë

Fansat e reperit të njohur amerikan XXXTentacion u tronditën të hënën, kur reperi u qëllua për vdekje nga persona ende …

Grupi serb i investimeve: Do ndërtojmë hotele me 4-5 yje në bregdetin shqiptar

Grupi me bazë në Beograd, MK Group, ka shprehur synimet e tij për të zgjeruar biznesin e tij të hoteleri-turizmit …
merkel_11.jpg

Merkel i përgjigjet kritikave të Trump: Faktet flasin vetë…

Kancelarja gjermane, Angela Merkel përgënjeshtroi sot deklaratat e presidentit amerikan, Donald Trump i cili mbështeti sërish tezën se kriminaliteti është …

Kujdes! Cilët janë telefonat ku WhatsApp së shpejti nuk do të funksionojë

Aplikacioni për shkëmbime mesazhesh, audio dhe video biseda, WhatsApp ka përditësuar listën e telefonave të mençur në të cilët nuk …

Punimet në autostradën Tiranë-Durrës, qarkullim normal nga nesër në ora 14:00

Punimet në autostradën Tiranë-Durrës do të mbarojnë nesër në orën 14:00. Njoftimin e dha Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore, …

Veliaj vazhdon teatrin e tij: Duhet të gjejmë gjuhën e mirëkuptimit me njëri-tjetrin kur komunikojmë

Kryetari i bashkisë Erion Veliaj së bashku me ministren e Drejtësisë, Etila Gjonaj dhe kryetaren e PS të kryeqytetit Blerina …

Ngjarje e rëndë në Tiranë, i moshuari futet në farmaci për të marrë ilaçe, vdes nga infarkti

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në një farmaci në kryeqytet. Një i moshuar ka shkuar në …

Bashkëqeverisja/ Rama në rolin e magjistarit: Ministri menjëherë në dispozicion, zgjidhje problemit për 3 minuta

Në një takim të radhës me koordinatorët kryeministri Rama vuri në dukje sërish rëndësinë e funksionimit të platformës së bashkëqeverisjes …

Mbyllet marrëveshja me Greqinë, mediat greke njoftojnë takimin Rama-Tsipras

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati dhe ai grek, Nikos Kotzias kanë mbyllur në Rodos marrëveshjen mes Shqipërisë dhe …

FOTO/ Kujt ia drejtoi Melania Trump mesazhin: “Mua vërtet nuk ma ndjen. Po ty?”

Çfarë deklarate! Zonja e parë e SHBA-ve, Melania Trump mbante të veshur një xhaketë ku shkruhej “Mua vërtet nuk ma …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu