• |
ide | kryesore

Sherr në një loto në Tiranë, i moshuari plagos me thikë një 53-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një 71-vjeçar ka plagosur me thikë një burrë …

Thaçi udhëtim ‘sekret’ në SHBA, aty ndodhet edhe Vuçiç. Negociata për ndarjen e Kosovës?

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, udhëtim të cilin e ka mbajtur të fshehtë …

Basha i përgjigjet Fatmir Xhafajt: Prokurorisë nën urdhrat e Qeverisë, gjurmoni Olsi Ramën dhe Agron Xhafën

Pas letrës së ministrit të Brendshëm Xhafaj drejtuar prokurorit Hajdarmataj, ka reaguar edhe kreu i opozitës Lulzim Basha. Kryetari i …

Aksident i rëndë në Lezhë, 3 të plagosur, një person në gjendje kritike për jetën

Mëngjesin e sotëm një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Lezhës. Sipas raportimeve të para një automjet tip …

Bella Hadid i tregon të gjitha për “Cosmopolitan”

Modelja 21- vjeçare, Bella Hadid, një nga fytyrat më të njohura në industrinë e modës dhe një prej vajzave me …

Samsung S9/S9+ tashmë në Shqipëri, detajet

Samsung Electronics prezantoi edhe në Tiranë smartfonët e rinj flagship të serisë Galaxy dhe pikërisht Samsung Galaxy S9 dhe S9+, …

Shtyhet gjyqi ndaj Olesia Dukës, dentistes që mashtroi biznesmenët duke u marrë rreth 2 mln euro

Është shtyrë sot seanca gjyqësore për të shqyrtuar masën e sigurisë në ngarkim të Olesia Dukës. Shkaku i shtyrjes së …

“Daily Mail” kthen pas në kohë Dua Lipën

Dua Lipa u rikthye në Kosovë kur ishte 11 vjeçe, me familjen e saj. Ajo ndoqi shkollën private “Mileniumi i …

400 kilometra udhëtim për në ndeshjen e parë të botërorit, topi kalon nga hapësira

Topi me të cilin do të nisë Botërori i Rusisë, në takimin hapës Rusi-Arabi Saudite, do të bëjë më parë …

Aksident i rëndë në Burrel, dy të vdekur dhe një i plagosur

Një aksident i rëndë me pasoje vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Burrel –Komsi. Bilanci është tragjik. Dy …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu