• |
ide | kryesore

Tronditet Brazili, dëmtohet Neymar

Alarm i kuq në kampin e Brazilit, Neymar dëmtohet përsëri dhe braktis seancën stërvitore. Pas vetëm 15 minutash në stërvitje …

Elon Musk akuzon një punonjës për sabotim të gjigandit “Tesla”

Përpjekja e Teslës për të rritur prodhimin e Modelit 3 është goditur nga një pengesë e re, sabotimi i punonjësi. …

Video/ Në shtesë, por Brazili u kthye…tani ndjell frikë

Nga frika e një dëmtimi të dytë të lumturia e golit në fundin e shtesës. Është gjithcka si në një …

“Mos u bëj si Berisha, se je nip këtu”, Rama debat me banorët në Himarë

Kryeministri Edi Rama deklaruar gjatë dëgjesës në kuadër të “Llogaridhënies” në Himarë pati një debat me një banor, i cili …

Vrasje në Shkodër, ekzekutohet me silenciator 60-vjeçari (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Shkodrës. 60-vjeçari Mehdi Kavaja është ekzekutuar në punishten e tij …

Mirela Kumbaro del pas Erion Veliajt nga komisioni, nuk flet për Teatrin

Pas tensionit dhe kaosit që provokoi në mbledhjen e Komisionit të Medias, Erion Veliaj ka dalë jashtë pas presionit të …

Kriza në Gjermani, si e ndihmon Merkelin shkarkimi i refugjatëve në Shqipëri

Një çarje, në dukje e pariparueshme, nisi të zgjerohet ditët e fundit mu në bërthamën e koalicionit qeverisës në Gjermani, …

Rama: Aeroporti i Vlorës do të hapë 27 mijë vende pune, do të ketë çmime më të lira

Kryeministri Edi Rama prezantoi projektet e reja të qarkut të Vlorës, ku tha se aeroporti i Vlorës do të hapë …

Video/ Ronaldo i pandalshëm, shënon gjithnjë ai…

Nuk ndalet Cristiano Ronaldo që shënon golin e katërt në dy ndeshje në Rusi 2018. Portugezi hap sfidën ndaj Marokut …

Dialogu Serbi-Kosovë/ Mediat serbe: Gjermania kërkon të zëvendësojë Mogherinin me një përfaqësues special

Në pritje për vazhdimin e dialogut në Bruksel, në prapaskenë brenda Bashkimit Evropian “përsëri po përzihen letrat”. Kështu së paku …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu