• |
ide | kryesore

Video/ Kur Rama gënjente me një konkurs ndërkombëtar për teatrin

Të gjithë ata që dyshojnë se pas idesë për shembjen e Teatrit Kombëtar fshihet një histori e pastër korrupsioni dhe …

A janë në këtë FOTO të 47 viteve më parë 3 gratë më të fuqishme sot në botë?

Kjo fotografi po qarkullon në rrjetet sociale, por edhe në media të ndryshme online. Ajo është e 47 viteve më …

Rama mund të vendosë për shallvaret dhe kollaret e tij, por jo për teatrin

“Godina do shembet dhe mbi gërmadhat e së shkuarës do ngrihet Teatri i ri Kombëtar”, deklaroi kryeministri në prezantimin e …

Flet Erjona: Pse u ndava nga Blerim Xhemaili? Futbollistët nuk i kënaqin gratë e tyre

E ftuar e mbrëmjes së të mërkurës në “Top Show Magazine” ka qenë ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili. Për herë …

Përmbytje edhe në Ulqin, por shqiptarët nuk e tradhëtojnë “kafen e mëngjesit”

Për banorët e fshatrave të Shkodrës jeta vështirësohet si çdo vit kur nisin përmbytjet. S’ka ujë, s’ka energji elektrike dhe …

Studimi/ Qyteti i Shqipërisë ku femrat bëjnë më shumë seks

Ky është një studim i cili tregon origjinën e femrave që bëjnë më shpesh seks. Sipas tij, femrat nga Shkodra …

VIDEO/ Merrni 4 minuta kohë dhe shihni çfarë dedikimi i ka bërë Lazio, Strakoshës

E gjitha nis me një zile telefoni që bie dhe më pas dëgjohen fjalët e babait të tij. Foto Strakosha …

Grabitja e LSI-së, nuk është punë Rusie, por rrëmbim tepsie

Kur pushtetet çmenden prodhojnë fabula që i besojnë vetëm vetë. Kjo po ndodh edhe me Rilindjen që i është futur …

‘Lufta’ për të kapur Met Kananin, Escobarin shqiptar

Met Kanani, i njohur ndryshe si “Met shqiptari”, është baroni i drogës i cili u arrestua ditën e sotme së …

Krahasimi/ A e transformon dot Monika edhe politikën si pamjen e jashtme?

Ndryshe nga personazhet e zakonshëm që ulen në platformën e së enjtes në “Opinion”, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ka …
TË FUNDIT
Kthehu