• |
ide | kryesore

Vëzhgim/ Pse Rama po tallet me Armando Dukën?

Në rrethet e futbollit Edi Rama po sillet si në botën e çudirave. I shfaqur sor përkrah Armando Dukës që …

“Je ortak i oligarkëve” Topalli i kujton Bashës sfidën që i bëri Rama në parlament

Për të provuar akuzat që lëshon ndaj kryetarit të Partisë Demokratike, Jozefina Topalli solli në kujtesë një sfidë që Edi …

Ish-futbollisti gjendet i vdekur pranë banesës në Sarandë, dyshimet e para të policisë

Policia e Sarandës ka dhënë informacion për trupin e pajetë që u gjet në orët e para të mëngjesit të …

VIDEO/ Lojtari rrëzon arbitrin, por reagimi i tij po bën xhiron e botës

Në ndeshjen mes Nantes dhe PSG në kampionatin francez ndodhi diçka e pazakontë. Kur po luheshin minutat e fundit të …

Arratiset polici tjetër, Julian Balliu u filmua duke bërë pazare për shitjen e kokainës

Menjëherë pas transmetimit në “Fiks Fare” të materialit ku oficeri i policisë Julian Balliu shfaqej teksa bënte pazare për shitje …

Ta bëjmë gazetarinë edhe një herë të madhe

Nga Alexandra Borchardt OXFORD – Në debatin mbi të ardhmen e gazetarisë, “lajmet e rreme” janë vënë në qendër të …

12 vjet më parë Ivanoviç vizitonte Durrësin nën shoqërinë e politikanit shqiptar (FOTO)

Oliver Ivanoviç, lideri i serbëve të Kosovës i ekzekutuar sot në Mitrovicë, kishte vizituar edhe Shqipërinë rreth 12 vjet më …
baton haxhiu.jpg

Vrasja e Oliver Ivanoviqit si shenjë e ndarjes së Kosovës

Ç’të thuhet për këtë vrasje? Krejt kjo situatë, përfshirë edhe vrasjen e Oliver Ivanoviqit, po fshin gjithçka që është arritur …

Paralajmërimi i fortë i Arta Markut: Do të ketë shumë ndryshime dhe do shihni surpriza

Kryeprokurorja me mandat të përkohshëm Arta Marku ka zhvilluar takimin e parë me gazetarë pas marrjes së detyrës. Përpara përfaqësuesve të medias, …

Pazaret për kokainën, ky është shefi i policisë i denoncuar në ‘Fiks Fare’

Top Channel në emisionin e tij investigativ Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në radhët e policisë …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu