• |
ide | kryesore

Replikë me kolegët që përligjin kryeprokurorin e Ramës

Duke qenë njëri prej atyre që i është dukur skandaloz guximi i çartur i kësaj mazhorance për të zgjedhur një …

Në 15-të dhjetor publikohet albumi i Linkin Park në kujtim të Chester Bennington

Më 15 dhjetor “Linkin Park” do të publikojnë albumin “One More Light Live”, një mënyrë për të kujtuar Chester Bennington, …

“The Rock” baba për herë të dytë, ‘Ajo është shefja'(FOTO)

Dwayne “The Rock” Johnson dhe partnerja e tij, Lauren Hashian janë në pritje të një fëmije të dytë pas vajzës së …
kryeministri-edi-rama-dhe-idrizi2-1-c1200x600.jpg

Prokurori i ri/ Ramën e ‘braktisin’ edhe ish-aleatët: Nuk marrim pjesë në votime ku shkelet Kushtetuta

Rama më herët ka deklaruar se i ka i vetëm votat e nëvojshme për zgjedhjen e kryeprokurorit të përkoshëm dhe …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu