• |
ide | kryesore

FOTOT/ Dje kaloi demarkacioni me Malin e Zi, këto janë territoret që humb Kosova

Me 80 vota pro, minimumin e nevojshëm, Kuvendi miratoi dje demarkacionin me Malin e Zi pas katër herë ndërprerjesh për …

Kujdes! Ky është semafori ku policia ju “ngre kurth” (video)

Një semafor i vendosur tek ura e ngushtë që lidh zonën e Paskuqanit dhe të Babrroit me Tiranën, çdo ditë, …

Lady Gaga del hapur me të dashurin

Lady Gaga dhe i dashuri i saj Christian Carion po e shijojnë kohën së bashku. Këngëtarja 31-vjeçare dhe 48-vjeçari u …

Erjona Sulejmani: Gratë e futbollistëve të pakënaqura, nuk janë gjë në krevat

Modelja Erjona Sulejmani tha në “Top Show Magazine” se nuk ka asnjë grua futbollisti që të jetë e kënaqur në …

Kreu i Emergjencave Civile jep alarmin: Situata kritike në Shkodër, rrezikohen argjinaturat

Drejtori i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi deklaroi se në Shkodër rrezikohen që argjinaturat të çahen për shkak të nivelit të …

Burg përjetë Arbion Alikos, vrau efektivin e FNSH-së në Lazarat

Është dhënë sot dënimi për vrasësit e efektivit Ibrahim Basha në Lazarat, në qershor të vitit 2015. Gjykatën e Krimeve …

Flutura detaji i tendencave të 2018-ës

Simbol i lirisë dhe rilindjes, fluturat fokusohen tek veshjet e pranverë-verë 2018. Këto krijesa të mrekullueshme shfaqen në veshjet femërore …

Zbulohen detaje të reja lidhur me koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

  Për herë të parë, Prishtina do të mirëpresë një prej këngëtareve më në zë të momentit. Dua Lipa do …

Nisin hetimet për 6 kompani të licensimit të mbetjeve spitalore

Prokuroria e Tiranës po heton 6 kompanitë e licensuara për asgjësimin e mbetjeve spitalore, për dyshimet se disa prej tyre …

Aksidenti me dy të vdekur në Burrel, arrestohet shoferi 15-vjeçar

Policia e Burrelit ka vënë në pranga një 15-vjeçar për aksidentin e ndodhur dje në njësinë Komsinë. Sipas të dhënave …
TË FUNDIT
Kthehu