• |
ide | kryesore

Të burgosurit e Fierit ankohen për drejtorin: Mjaft i kemi larë muret me gjak

Në redaksinë e emisionit “Stop” kanë mbërritur shumë letra nga persona që vuajnë dënimin në burgun e Fierit apo familjarë …

‘Thyej qafën, dil jashtë’, plas në emision live, Panajot Barka braktis studion pas sherrit me Ngjelën (Video)

Avokati i njohur Spartak Ngjela është përfshirë në debate të forta me studiuesin Panajot Barka në studion e “360 Gradë” …

Basha zbulon oligarkun që fshihet pas shembjeve në Jalë/ ‘Kryeinspektori i përfshirë në vrasjen e Azem Hajdarit’

Lulzim Basha deklaroi në një konferencë të jashtëzakonshme se prishja e shtëpiave sot në Jalë fsheh grabitjen e trojeve në …

Zbardhet vendimi i Gjykatës/ Pse u lirua nga burgu Ermal Hoxha, i akuzuari për trafik droge

Zbardhet vendimi i gjykatës i cili liroi nga burgu Ermal Hoxhën, nipin e Enver Hoxhës. Vendimi i firmosur më datë …

Rrëfimi i nxehtë/ “Kam shkuar me futbollistë të Real, Barcelona, Betis, Sevilla…” (FOTO)

Belén Roca, ish-konkurrente e “Big Brother” në Spanjë, ka bërë rrëfime pikante në revistën “Primera Linea”. “Kam pasur marrëdhënie me …

FOTO/ Shpikjet në Japoni që e bëjnë këtë vend të duket si në vitin 3000

Japonia ka qenë gjithmonë një shembull për të ndjekur për pjesën tjetër të botës kur është fjala për zhvillim, inovacion …

Sjellësit e mynxyrës numërojnë superbiznesmenët, jo shkollat që mbyllen

Janë mbyllur 150 shkolla? Apo 133? Po ç’rëndësi ka saktësimi i numrit? Edhe sikur vetëm 10 shkolla të jenë mbyllur …

Aplikimi i tarifës në Rrugën e Kombit, qytetarë dhe shoqëria civile drejt Kukësit, protestë në 11:00

Në një kohë kur sot aplikohet për herë të parë taksa për Rrugën e Kombit, Kukësi ka paralajmëruar protesta. Kuksianë, …

Banori i Jalës sfidon Edi Ramën: Ja ku e ke Alban Xhillarin, sa ndërtime pa leje ka!

Banorët e Jalës kanë kundërshtuar me forcë prishjen e hoteleve dhe shtëpive të tyre, të cilat pretendojnë se janë ndërtuar …

VIDEO/ Rama, Veliaj dhe Nikolla mbajnë miting në mes të oborrit të shkollës “Kosova”

Në ditën e parë të shkollës, fëmijët zakonisht janë të emocionuar. Mendjen e kanë tek takimi me shoqen apo shokun …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu