• |
ide | kryesore

Rama shfaqet në krah të Dukës dhe justifikohet…

Kryeministri Edi Rama ka tentuar sot të distancohet nga gara për president të Federatës Shqiptare të Futbollit. Për të bërë …

Foto reportazh/ Në fshatin siberian ku termometri shënoi -62 gradë

Qerpipkët të ngrijnë sepse jemi në Siberi. Është një fshat i quajtur Oymyakon ku temperaturat kanë shënuar minus 62 gradë. …

Basha i premton demokratëve se protesta nuk do të bëhet për një marrëveshje si ajo e 18 Majit

Dyshimeve se mos protesta e opozitës përfundon me një marrëveshje tjetër me Ramën, Lulzim Basha iu dha përgjigje në një …

Catherine Deneuve nxit polemikat për ngacmimet seksuale

Ylli francez i filmave, Catherine Deneuve,është bërë simboli i një debati që ka plasur në Francë midis atyre që që …

Skandali në FSHF, Fino: Janë dhe 4 shoqata të tjera fantazmë

Kandidati për President të FSHF, Bashkim Fino deklaron se janë 12 shoqatat fantazmë. Fino publikon në Facebook dokumentin me përgjigjen …

Mediat serbe zbulojnë skenarin: Si po i shpëton ekstradimit Ballist Morina

Gazeta serbe “Nezavisne Novosti” shkruan se diplomatët shqiptarë po u bëjnë presion homologëve të tyre në Zagreb që të heqin …

Vrasja e politikanit serb në Mitrovicë, SHBA paralajmëroi trazira pak ditë më parë

Vetëm pak ditë përpara vrasjes së politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanoviç, Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në …

3 lloje puthjesh që duhet ti provoni

Ekzistojnë disa lloje të ndryshme puthjesh, nëpërmjet të cilave personi tjetër mund të jetë duke u përpjekur t’ju komunikojë diçka. …

Vrasja e Oliver Ivanoviçit, policia gjen një provë të fortë

Drejtori i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni, i cili doli së bashku me kryeministrin Ramush Haradinaj para gazetarëve, tha se …

Gara për FSHF/ Bashkim Fino jep dorëheqjen nga funksionet në PS

Pasi vendosi të kandidonte në zgjedhjet e FSHF-së për postin e Presidentit, Bashkim Fino jep dorëheqjet nga funksionet partiake, si sekretar …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu