• |
ide | kryesore

Basha nuk e jep votën për shkollën e Magjistraturës, e krahason me fondacionin “Qemal Stafa”

Në përfundim të mbledhjes së grupit parlamentar të PD, kreu i demokratëve Lulzim Basha tha se në këmbim të votimit …

Rusi 2018, topi që zbuti botën

Filozofi dhe satiristi i shekullit të shtatëmbëdhjetë, Jean de La Bruyère, dikur thoshte se: “Corneille i portretizon burrat ashtu siç …

Basha acarohet me LSI-në: Nuk ecin më skemat e vjetra të Sigurimit!

Partia Demokratike bojkotoi seancën e sotme parlamentare, deputetët e LSI-së ishin në sallë. Madje, deputeti i LSI-së, Luan Rama bëri …

Marin fund aludimet e fejesës së Ariana Grandes

Vetëm pak orë më parë mediat online shpërthyen në aludime se këngëtarja e famshme Ariana Grande i dha fund lidhjes …
zjarri.jpg

Zjarr në një banesë në Shkodër, digjet një banesë në zonën e Vaut të Dejës

Ditën e sotme një banesë në Vaun e Dejës në rrethin e Shkodrës është përfshirë nga flakët. Për fat nga …

Del në shitje fustani që veshi Victoria Beckham në dasmën mbretërore

Victoria Beckham e ka nxjerrë në shitje fustanin e saj, që kishte veshur në dasmën mbretërore pak kohë më parë. …

Keanu Reeves: Nuk mund të jem pjesë e një bote që burrat nuk duan familje

Keanu Reeves është njohur prej kohësh si një aktor brilant, një që mund të luajë edhe role seriozë, edhe për …

Vettingu/ Gjyqtari Astrit Faqolli del sot para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit

Ditën e sotme gjyqtari i gjykatës së Tiranës, Astrit Faqolli do të dalë përpara Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, ku …

Prokuroria sekuestron pasurinë e ish-prokurorit Adriatik Llalla, ka dyshime për pastrim parash

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë për Krime të Rënda Tiranë, mbi bazën e akteve të ardhura për kompetencë …

“Lejla” e Elvana Gjatës dhe Capital T kënga më e vjetër në klasifikimin e Top Awards

Kanë kaluar 91 javë që nga koha kur bashkëpunimi i suksesshëm i Elvana Gjatës, Capital T dhe 2po2, “Lejla”, është …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu