• |
ide | kryesore

Seks në publik!

Arkiva, Paparazzi
Seks ne publik.jpg

Një cift u filmua nga teksa po bënte seks në një shatërvan, në qendër të qytetit rus të Samaras. Akti i ciftit zgjati për 15 minuta dhe u filmua nga një 26 –vjecar. Dy të rinjtë nuk u shqetësuan aspak nga kalimtarët. Policia ende nuk i ka identifikuar dhe është vënë në kërkim të tyre.


Foto:


Police Hunt Pair That Had Full On Sex Next To A Fountain in Russia

 

Kthehu