• |
ide | kryesore

Blendi Fevziu ka zgjedhur Drimadhes

Arkiva, Stil
fevzo drimadhes.JPG

Dy fundjava rresht Blendi Fevziu ka zgjedhur t'i kalojë në bregdetin e jugut. Nëse keni dilema se ku do të shkoni këto ditë të nxehta korriku, Drymades Inn resort është një destinacion i përkryer. Qetësia, afërsia me detin dhe shtëpizat nën hijen e ullinjve janë një kombinim perfekt. Jugu i Shqipërisë vazhdon të jetë një nga vendet e përzgjedhura edhe nga shumë media e agjensi të huaja. Jo më kot, drejtuesi i emisionit Opinion nuk i ndahet ujrave të Jonit.