• |
ide | kryesore

Aurela, pushime dhe punë në Capri

Arkiva, Paparazzi
aurela-hoxha-1.jpg

Aurela Hoxha duket se ka zgjedhur të pushojë në ishullin e bukur italian të Capri -t. Por fotot që modelja ka postuar në Facebook tregojnë gjithashtu se ajo po punon për një set të ri fotografik, për një linjë veshjesh.Kthehu