• |
ide | kryesore

Theron dhe Penn drejt altarit

Arkiva, Paparazzi
theron-penn.JPG

Me sa duket thashethemet për  një fejesë të mundshme të Charlize Theron dhe Sean
Penn janë të vërteta. Aktorja e njohur është parë në aeroportin e Los Angelos me një unazë të madhe që vezullonte që larg.

Burime nga New York Daily News thonë se megjithëse Charlizë më parë është shprehur se nuk ka asnjë qëllim të martohet ndonjëherë dhe se kurrë nuk e ka ëndërruar fustanin e bardhë, çifti po planifikon altarin kur të jenë në Afrikën e Jugut për xhirimet e dramës The Last Face.


Ka thashetheme gjithashtu se çifti planifikon dhe të adoptojë një fëmijë gjatë qëndrimit të tyre në Afrikën e Jugut.

Kthehu