• |
ide | kryesore

Christina Aguilera, shtatzënë, pozon nudo për revistën V

Arkiva, Paparazzi
Christina Aguilera.jpg

Christina Aguilera, pret fëmijën e saj të dytë. E me këtë rast, diva amerikane e muzikës është zhveshur tërësisht për të pozuar nudo për revistën "V". Në fakt, kjo nuk është gjë e re, pasi edhe në vitin 2007 kur ishte shtatzënë dhe priste të lindje djalin e saj, Max, ajo u zhvesh për të pozuar nudo për revistën "Marie – Claire".