• |
ide | kryesore

Maradona qëllon me shuplakë një gazetar

Arkiva, Syri i Lapsit
Maradona.jpg

Diego Armando Maradona vazhdon të ketë probleme me gazetarët. Dikur qëlloi fshehurazi një foto -reporter, ndërsa tani agresivitetin e tij ndaj gazetarëve nuk ngurron ta tregojë edhe në publik. Ai është filmuar teksa i ka dhënë një shuplakë një gazetari. Siç shihet nga pamjet në videon e mëposhtme, ish -kampioni i botës zbret nga makina pas një debati të gjatë me gazetarin dhe e qëllon atë. Gazetari nuk iu kundërpërgjigj.