• |
ide | kryesore

Thank you God! Armina Mevlani falenderon Zotin

Arkiva, Paparazzi
Armina Mevlani.jpg

Armina Mevlani u ka treguar fansave të saj se beson në Perëndi. Në Facebook apo ka postuar një foto të sajën, ku shfaqet buzë detit dhe tregon të pasmet. është e bindur që Zoti ekziston, sepse "deti, ajri, zogjtë, vetë zhurma e natyrës ulëret ekzistencën e krijuesit të kësaj mrekullie që ne duhet të jemi falenderues çdo ditë". Ajo e mbyll postimin me falenderimin: "Thank you God!". E mesa duket zotin e falenderojnë edhe mjaft fansa të saj, për krijesën që ka bërë.