• |
ide | kryesore

Ledina Çelo pozon duke pritur vajzën

Arkiva, Paparazzi
led.jpg

Këngëtarja Ledina Çelo është në pritjen e fëmijës së dytë dhe mesa duket po e shijon shumë shtatëzaninë. Shumë shpejt do të vijë në jetë motra e vogël për Erlisin i cili gjatë gjithë ditës pëlqen të degjojë levizjet e saj në barkun e mami Ledinës. Në formë të shkëlqyer, Ledina ka ndarë me miqtë e saj në instagram foto nga një set i realizuar për pritjen e ëmbël. Ajo shfaqet me bikini duke i dhënë kështu rëndësinë e duhur barkut tashmë të formuar.