• |
ide | kryesore

Ja ç’ndodh kur një iluzionist kërkon t’i shesë drogë një polici

Arkiva, Syri i Lapsit
Magician-Tries-To-Sell-Weed-to-a-cop.jpg

Emri i tij është Calen Morelli. Eshtë një iluzionist i ri që jeton në Las Vegas. Në video shihet teksa kërkon t’i shesë drogë (marijuanë) një polici. Por kur efektivi i policisë i afrohet dhe nis ta kontrollojë, droga zhduket. Shfaqet më vonë në xhepin e iluzionistit, i cili ia tregon edhe kameras që ka përdorur për të treguar se si ia hedh policit.