• |
ide | kryesore

Një b…belfie pa çensurë nga Naike Rivelli

Arkiva, Paparazzi
naike1.jpg

Modelja dhe këngëtarja italiane, Naike Rivelli, vajza e aktores Ornella Muti, vazhdon të postojë foto nudo për fansat e saj në Instagram. Kësaj here ajo i përshëndet ata me një belfie, pa çensurë…