• |
ide | kryesore

Mourinho: Torres do të ikë? Le të ikë!

Arkiva, Sport
mou.jpg

Mourinho flet për Torres në vigjilje të sfidës së Premier kundër Everton. “Special One” ka lënë të hapur mundësinë e një largimi të spanjollit drejt Milanit. “Nëse do të ikë, ai kërkon të provojë një eksperiencë të re në jetë dhe në një kampionat tjetër. A do ta zëvendësojmë nëse ikën? Ndërkohe le të shohim çfarë do të ndodhë pasi unë e konsideroj një nga tre sumuesit e rëndësishëm për të kaluar të gjithë sezonin. Edhe nëse ikën Torres, merkato për ne është mbyllur pasi unë kam thënë që ky Chelsea më pëlqen shumë.


Në fund Mourinho pyetet për Diego Kostën. “Po provojmë të bëjnjë gjithçka që ai të luajë të shtunën – shton portugezi.