• |
ide | kryesore

I mbyllet dera e hotelit, mbetet jashtë lakuriq

Arkiva, Syri i Lapsit
burri_5935.jpg

Një video që ka bërë xhiron e botës është ajo e një personi që mbetet krej lakuriq jashtë dhomës së hotelit. Nuk dihet ende nëse kemi të bëjmë me një shaka apo kamera të fshehtë por ky person vihet mjaft në siklet. Problemi më i madh është kur shkon tek recepsioni për çelesin e dhomës dhe recepsionisti e pyet nëse ka ndonjë dokument identifikimi. Dhe pse gjithë situata është pambarimisht për të qeshur, mos harroni. Kjo mund t’i ndodhë kujtdo!

Kthehu