• |
ide | kryesore

“Bye Bye Fanny!” Balotelli ka një tjetër!

Arkiva, Paparazzi
balo fannny.JPG

No more Fanny for Mario Balotelli", nuk ka më Fanny për Balon. Ky është titulli i britanikes “The Sun” që konfirmon zërat që qarkullonin në Itali se lidhja mes sulmuesit të Liverpool dhe të dashurës së tij ka përfunduar. “Kavalieri italian” siç e perkufizon tabloidi anglez e ka harruar tashmë premtimine  tij për martesë që I bëri Fanny-t në qershor dhe është impenjuar në një tjetër lidhje me një modele misterioze.


Duket se Anglia u bën keq hormoneve të Supermarios. Kur ishte tek Manchester City, bomber koleksiononte modele dhe pornodive siç bënte me makinat. Sipas “The Sun”, lojtari e kan ndarë këtë sekret me miqtë gjatë fundjavës së shkuar.


 

Kthehu