• |
ide | kryesore

Të shkruash shqip si Emina

Arkiva, Paparazzi
emina cunmulaj (1).jpg

Modelja e njohur shqiptare, e cila shfaqet rregullisht në pasarelat dhe kopertinat botërore të modës, sigurisht di të pozoje për foto si kjo, por jo  të shkruajë shqip. Emina Çunmulaj ka postuar këtë foto në llogarinë e saj në instagram, ku po t'i referohesh komentit që ka bërë, kuptohet qartë se megjithëse e do shumë diellin e mëngjesit, nuk e ka të lehtë ta shkruajë në shqip burimin e saj të kënaqësisë.


 


Kthehu