• |
ide | kryesore

Nora Istrefi i jep fund beqarisë. Pamjet e dasmës në Prishtinë

Arkiva, Paparazzi
nora dasma.jpg

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, i dha fund beqarisë. Ajo u martua me muzikantin Robert Berisha. Mes të ftuarve të shumtë, Nora është shfaqur mahnitëse në ceremoninë e organizuar në hotel Emerald. Ka menduar 3 fustanë të ndryshëm nusërie për mbrëmjen. Ato janë dizenjuar nga stilisti Valdrin Sahiti. Ndërsa për flokët dhe për grimin janë kujdesur Kaçi Lleshi dhe Sellma, grimierja, të cilës Nora i beson look -un e saj në evenimentet më të rëndësishëm. Moderator të ceremonisë, ajo ka zgjedhur Labin, një shoëman të njohur në Kosovë.
klan Kosova transmetoi një speciale, ku tregohen momentet më të veçanta nga përgatitja e këngëtares për ngjarjen e madhe, të cilën po e japim të plotë për lexuesit e lapsi.al.Kthehu