• |
ide | kryesore

Provokon Ariana Grande

Arkiva, Paparazzi
ariana-grande.jpg

Vetëm pak ditë pasi lajmeve se edhe Ariana Grande ishte prekur nga grabitja në internet e fotove nudo ajo publikoi një “selfie” origjinale të saj në instagram. Këngëtarja e “Break Free” shkroi bashkë me foton: “Ndaj kujtdo që mendon të shkojë pas fotove të mia “nudo” por jo reale, them se të pasmet e mia të vogla janë shumë më tërheqëse se sa ato të shfaqura. Detaje të tjera mbi turin tim do të publikohen së shpejti. Megjithatë, të mashtruarve u them se i dua shumë edhe pse do të lutem për ta”.
Këngëtarja, e cila është bërë tepër e njohur falë hiteve të saj, ka hedhur vështrimin te kamera duke shkelur syrin, teksa qëndron e shtrirë me një veshje të bardhë të hapur përpara edhe vetëm me dy rripa të hollë mbi supe. 21-vjeçarja iu drejtua fansave më herët gjatë javës, duke thënë se fotot e publikuara nuk ishin të saj, dhe se të pasmet e saj ishin shumë më “të këndshme” se sa ato të shfaqura nëpër foto.

 Kthehu