• |
ide | kryesore

Psherëtima për dasmën e Erionit

Arkiva, Paparazzi
erion-veliaj.jpg

Pas disa ditësh, ministri Veliaj martohet me Ajolën, por do të jetë në krye të detyrës deri në momentin e fundit, që askush të mos ta ndjejë mungesën e një beqari më pak. Të paktën kështu duket nga aktiviteti i tij i këtyre ditëve i dokumentuar gjerësisht nëpër rrjete sociale.

Modelja Elena Lika e njohur edhe nga pjesëmarrja e saj në Big Brother Albania ka publikuar në profilin e saj në Instagram një selfie me ministrin Erion Veliaj i cili do të shkojë drejt altarit. 

Ndonjëherë foto flet më shumë se fjalët, por zemrat dhe psherëtimat e Elenës që shoqërojnë këtë publikim, tregojnë se Erioni e ka thyer dhe një zemër më shumë…Kthehu