• |
ide | kryesore

Një “sex tape” edhe për Iggy Azalea?

Arkiva, Paparazzi
iggy-azalea-in-a-bikini.jpg.pagespeed.ic_.MQngYRSYpa.jpg

Emri i saj është i njohur tashmë edhe në Shqipëri, për shkak të bashkëpunimit me Rita Orën. Kënga e tyre e dalë 1 muajmë parë, “Black ëidoë”, ka arritur më shumë se 46 milionë klikime në youtube. Iggy Azalea është një këngëtare e suksesshme, ashtu si Rita. Por kohët e fundit emri i saj po lakohet në shtypin rozë për diçka tjetër. Mediat amerikane flasin për një “sex tape”, një video ku ajo shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale. Sipas tyre, Iggy mësohet të ketë kërcënuar kompaninë Vivid, që mendohet se disponon kasetën, se do  ta padisë nëse e publikon atë. Dhe e dini për çfarë do ta padisë? Për përdorimin e emrit. Sipas këngëtares, emri i saj është markë dhe nuk mund të përdoret nga dikush tjetër. Iggy Azalea, -thotë ajo, -mund të përdoret vetëm nga Iggy Azalea.

Kthehu