• |
ide | kryesore

Tifozi me flamur shqiptar futet në fushë për një autograf të Canës (VIDEO)

Arkiva, Sport
tifo.png

Një tifoz shqiptar me një flamur kombëtar në duar ka pushtuar fushën në stadiumin e Genoas, për ta kërkuar një autograf nga Lorik Cana në flamurin e tij. Ai doli i buzëqeshur dhe pa u penguar nga sigurimi.


Kthehu