• |
ide | kryesore

Faulli më i çuditshëm në historinë e futbollit (video)

Arkiva, Sport
faulli.jpg

Dardian MacKinnon dhe Nadir Cifti kanë shkaktuar një prej faulleve më të çuditshëm në histori të futbollit. MacKinnon e kapi për këmbe Ciftcin duke mos e lëshuar atë dhe duke pretenduar për ndërhyrje të palejuar nga gjyqtari. Gjithsesi, ai u bë vetëm protagonist i një incidenti qesharak në këtë sfidë, duke pushtuar portalet ironike britanike. /GazetaEkspress/


Kthehu