• |
ide | kryesore

Cila shqiptare fshihet pas këtyre të pasmeve?

Arkiva, Paparazzi
shkendija-1_8229.jpg

Ajo krenohet me anën e saj “B”. Është një modele dhe bukuroshe nga Kosova që nuk rresht së surprizuari me pamjen e saj. Ju tashmë e keni kuptuar se bëhet fjalë për Shkëndije Mujaj. Bukuroshja, e cila është bërë e njohur kryesisht për formën e të pasmeve të saj, ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se ka vendosur që të vishet. Por, pavarësisht kësaj ajo ka të veshur pantallona të zeza të lëkurës ku ekspozon të pasmet e saj./lapsi.al/Kthehu