• |
ide | kryesore

Një peshkaqen i ngordhur lind 3 të vegjël/ Videoja po bën xhiron e botës

Arkiva, Syri i Lapsit
peshkaqeni.jpg

Është gati e pabesueshme ajo që ka ndodhur në një nga plazhet e Los Angeles. Disa pushues pikasën në breg një peshkaqen të ndodhur dhe vendosën t’i çajnë barkun të shtyrë nga kurioziteti për të parë se çfarë kishte ngrenë. Por ata u befasuan kur panë se në barkun e peshkaqenit mëmë gjendeshin 3 peshkaqenë të vegjël. Kurioziteti i tyre ndihmoi kështu në lindjen e tre të vegjëlve, të cilët u hodhën në det. Shihni videon që po bën xhiron e botës.


 


Kthehu