• |
ide | kryesore

Tronditëse/ Grusht fytyrës një vajze gjatë emisionit televiziv (video)

Arkiva, Syri i Lapsit
Woman-punched-in-the-face-on-Russian-game-show ok.png

Një vajzë, pjesëmarrese në një emision televiziv në Rusi, u qëllua nga një konkurrent pasi ajo e vuri në lojë. Veprimi i konkurrentit është tronditës. Ai e përplas në skenë dhe e godet me grusht në fytyrë, duke e gjakosur.


 


Kthehu