• |
ide | kryesore

Fjolla Morina 6 muajshe shtatëzënë, pozon krejtësisht nudo

Arkiva, Paparazzi
image.jpg

E zhveshur totalisht, këngëtarja nga Prishtina u shfaq në kopertinën e revistës Grazzi. Është e para shqiptare që guxoi të bëjë atë që kemi parë shpesh në cover-at e medias së huaj, por Fjolla u tregua transparente dhe tashmë po komentohet kudo në rrjetet sociale. Duket se këngëtarja nuk do të donte kurrë t’a humbte vëmendjen e mezi fituar, dhe shtatëzëninë lakuriqe po e shfrytëzon pikërisht për të qenë afër polemikave.Kthehu