• |
ide | kryesore

Fotot e para të princeshës së Kate dhe William

Arkiva, Planet
283E093100000578-3044227-image-a-136_1430591628209.jpg

Ka lënë spitalin dukesha e Kembrixhit Kate Middleton pas lindjes së vajzës. Fotot e para të princeshës kanë bërë xhiron e botës. Pasi kanë përshëndetur turmën çifti mbretëror Kate dhe William janë larguar për në pallatin mbretëror. Ata kishin preferuar që të mos e mësonin gjininë e fëmijës, duke e lënë surprizë deri ditën e lindjes. Vajza do të jetë pretendente e fronit mbretëror pas gjyshit princit Charles, babait princit William dhe vëllait princit George. Ajo ka lënë pas princin Harry. Kthehu