• |
ide | kryesore

Vogëlushi gjen “lodrën e seksit” të mamit (video)

Arkiva, Syri i Lapsit
djali_9926.jpg

Ky vogëlush gjeti një objekt seksual që mamaja e tij e kishte fshehur dhe nisi ta tundë. Babai që e pa as nuk e çau kokën fare, përkundrazi po xhironte videon ndërkohë mamaja e tij u duk disi e turpëruar. Video eshte e vjeter, por ja vlen ta shihni. /Mapo.al/Kthehu