• |
ide | kryesore

Zbulon tradhtinë e të dashurit, i vë zjarrin në vend të keq (foto/video)

Arkiva, Syri i Lapsit
hakmarrja-650x358.jpg

Një grua pasi e kishte kuptuar që partneri i saj e kishte tradhtuar me një bashkëpunëtore të saj u hakmorr në një mënyrë mjaft bizare. Ajo i ka vënë zjarrin në vendin më të ndjeshëm të trupit duke eliminuar "armën e krimit". Video është publikuar nga Daily Mail dhe po bën xhiron e rrjeteve sociale. /lapsi.al/


hakmarrja 1


hakmarrja 4

hakmarrja 5

Kthehu