• |
ide | kryesore

Ilda Beleri zmadhon të pasmet me photoshop

Arkiva, Paparazzi
ilda.png

Ilda Bejlerin jemi mësuar ta shohim në ekran si prezantuese të sportit. Por, bukuroshja shpeshherë në media ka zënë vend edhe për jetën private dhe linjat trupore, transmeton Prive. Kur jemi tek këto të fundit, duket se Bejleri është kapur nga mania e përdorjes së fotoshopit për të arritur përfekten. Në një prej fotogravie të postuara nga plazhi, vërehet qartësisht inervenimi në të pasme pasiqë deti në sfond tek ajo pjesë është shtrembëruar paksa. /Prive/Kthehu