• |
ide | kryesore

Ledri Vulaj tradhëton të dashurën me modelen Dorina Gegiçi?

Arkiva, Paparazzi
image.jpg

Ai është një ndër reperat më të adhuruar nga femrat dhe me sa duket, Ledri nuk ia përton të flirtojë e të përkëdhelet me to. Edhe pse prej një kohe relativisht të gjatë, këngëtari po përjeton një histori dashurie me Adela Sallakun (vajzën e ish-kryeprokurorit Theodhori Sollaku), playboy nga Prishtina, është përfshirë së fundi në një incident, që mund t’i kushtojë lidhjen e tij.


Biseda romantike e publikuar në media, i takon komunikimit të reperit me një prej modeleve më të suksseshme shqiptare në privat në Instagram. 19-vjeçarja Dorina Gegiçi, duket se do të vërë në rrezik lidhjen e Ledrit me Adelën.


Kthehu