• |
ide | kryesore

“Burri më bindi të bëja seks me një tjetër, por tani…”

Arkiva, Stil
bdbdbdbd.jpg

“Burri më bindi të bëja seks me një tjetër dhe ai të shihte skenën, por tani kemi një fëmijë që nuk është i yni”. Është rrëfimi i një gruaje për gazetën britanike “The Sun” që tregon se si deshi të plotësonte dëshirën e burrit të saj. Për ta bërë atë të kënaqej ajo vuri vetëm një kusht që gjatë aktit ajo të mbante sytë e lidhur për të mos parë gjë. Pas disa javësh ajo zbuloi se ishte shtatzënë.

“Menduam se ishte i yni sepse ne bëjmë shumë seks, por kur lindi ishte e tmerrshme. Fëmija ishte i zi. Është e qartë që babai është personi me të cilin kisha bërë seks. Ne e pranuam si të ishte fëmija jonë, por familja më ka përzënë duke më akuzuar se nuk kam qenë besnike. Në krahun tjetër edhe burri nuk tregon asgjë pasi i vjen rëndë” – thotë gruaja në rrëfimin e saj./lapsi.al/


Kthehu