• |
ide | kryesore

Victoria Beckham e bën në pantallona, tapë prej David (VIDEO)

Arkiva, Paparazzi
2CAA821A00000578-3245259-image-a-123_1443003741362.jpg

Çifti Backham janë parë, xhiruar e fotografuar mbrëmjen e së martës në një gjëndje të rëndë.

Pas mbarimit të një inagurimi, Victoria duke u mbajtur në krahët e të shoqit, krejtësisht e dehur dhe me pantallonat e lagura është drejtuar për tek makina. David duke tejet i nevrikosur nga e gjithë kjo situatë dhe nuk jep asnjë lloj reagimi për gazetarët e fotografët e shumtë që i rrethojnë.


Kjo është gjendja e një prej çifteve më të përfolur të globit.

Mediat britanike thonë se shkak për këtë është bërë kriza që ata po kalojnë prej kohësh. Më herët Victoria u përfol se kish hequr nga trupi të gjitha tatuazhet që i dedikoheshin futbollistit e se ata tashmë jetojnë të ndarë./Lapsi.al/

Kthehu