• |
ide | kryesore

Zhvishet Zaimina, reklamon të pasmet sexy në kopertinën e “Story”

Arkiva, Paparazzi
zaimina story.jpg

Ish-miss Shqipëria e konvertuar në këngëtare, është shfaqur më e nxehtë se kurrë në një pozë për kopertinën e revistës “Story”. Zaimina Vasjari e njohur për zhveshjen dhe provokimet si artiste nëpër klipe, duket se nuk e ka problem të dalë topless, me të pasmet sexy në plan të parë, në faqet hapëse të shtypit rozë. Interesant pritet të jetë edhe rrëfimi i bukuroshes me forma bombastike, pasi në një pozitë të tillë, tregon për lidhjen me të dashurin, që me sa duket nuk është aspak konservativ, përkundrazi, krenar për femrën që ka në krah. 


Kthehu