• |
ide | kryesore

Vëllai i kryeministrit duke darkuar në Piazza di Spagna

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Olsi Rama duket se po kalon një fundjavë të bukur mes miqsh në Romë, Itali. Foto e shpërndarë nga njëri prej pjestarëve të tavolinës, tregon një moment gjatë darkës së shtruar në një prej restoranteve në Piazza Di Spagna. Djemtë duket se janë drejt fundit të pjatave dhe frutat janë ato që presin të shoqërohen, siç shihet, me verën e kuqe.


Kthehu