• |
ide | kryesore

Mësoni vendet ku jetojnë femrat më të mira për seks (Foto)

Arkiva, Stil
m-euml-soni-vendet-ku-jetojn-euml-femrat-m-euml-t-euml-mira-p-euml-r-seks-foto_hd.jpg

Femrat aziatike prej kohësh konsiderohen si femrat më seksi, por së fundmi një sondazh i bërë në shumë shtete të botës i ka nxjerrë ato si femrat më të mira për seks.

Studimi i botuar në një revistë amerikane thotë se aziatiket kanë zënë vendin e parë për sa u përket aftësive në shtrat me 42 për qind të votave, transmeton Mapo.

Në vend të dytë vijnë femrat latine me rreth 23 për qind të votave.


Sekreti i aziatikeve në shtrat? Kanë një vaginë të ngushtë dhe një kulturë të veçantë seksuale. /

Kthehu