• |
ide | kryesore

Një gropë përpin makinën e parkuar në anë të rrugës (video)

Arkiva, Syri i Lapsit
makina ne katania.png

Kjo ka ndodhur në Valvedere të Katanias, në Itali, një rajon i përfshirë prej motit të keq. Pamjet e marra nga një kamera sigurie tregojnë se si një gropë e madhe hapet befas dhe përpin një nga makinat e parkuara anës rrugës. Për fat të mirë në makinë nuk kishte asnjë person. Lapsi.alKthehu