• |
ide | kryesore

Merr 4 nxënës në shtëpi dhe bën seks me ta, arrestohet mësuesja 48-vjecare

Arkiva, Planet
michelle1-264x300.jpg

Një mësuese 48-vjecare në SHBA u dërgonte mesazhe private nxënësve, i merrte në makinë dhe më pas bënin seks në apartamentin e saj.


Ngjarja ka ndodhur në një shkollë për fëmijët me nevoja speciale në Pensilvani. Michelle Mellinger është nën akuzë, pas i dyshohet se bërë seks me të paktën katër nxënës.Fillimisht ajo u bënte seks oral. Mediat amerikane raportojnë se të katër viktimat janë nën moshën 18-vjec.  

Mësuesja u arrestua pas një investigimi të kryer nga vetë shkolla, që më pas iu përcollë policisë. Aktualisht ajo është në qeli pasi nuk kishte mundësi të paguante garancinë./Lapsi.al/